OPERATOR WYTŁACZARKI (m/w/d)

WYTŁACZANIE RUR

Dla naszego klienta, wysokiej jakości dostawcy systemów ochrony kabli i systemów rur wodociągowych, poszukujemy operatora wytłaczarki (z doświadczeniem)

Wytłaczanie tworzyw sztucznych i gumy

Nasz klient jest zwinną firmą z 3 lokalizacjami w regionie Hanoweru, ale działają globalnie. Grupa firm obejmuje już szeroki zakres usług i stale się rozwija.

Pomóż kształtować przyszłość firmy!
Poszukujemy Operatora Maszyn Wytłaczanie Tworzyw Sztucznych i Technologii Gumy, aby wzmocnić nasz zespół.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie drobnych napraw i czynności konserwacyjnych narzędzi i maszyn w celu utrzymania produkcji
  • Kontrola i nadzór nad materiałami roboczymi i surowcami
  • Ciągła kontrola jakości i ilości oraz dokumentacja parametrów pracy maszyny
  • Dokumentacja stanu produkcji na podstawie protokołów produkcyjnych
  • Kontrola wizualna i właściwe pakowanie wyprodukowanych towarów
  • Wsparcie w kilku obszarach produkcyjnych
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia zawodowego w wytłaczaniu tworzyw sztucznych Wytłaczanie rur lub podobne.
  • Chęć do działania, kompetencje społeczne i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale miło widziana
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • Rzetelny i niezależny sposób pracy

Oferujemy Ci zróżnicowaną i ciekawą pracę w rozwijającej się i ambitnej firmie. Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne, najlepiej drogą elektroniczną.